На Київщині посилили патрулювання вулиць у вечірній та нічний час
11 жовтня 2022 – 07:07
У Київській області посилили патрулювання вулиць у вечірній та нічний час через економію електроенергії задля зниження навантаження на електромережі, повідомив начальник головного управління обласної Національної поліції Андрій Нєбитов.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.