На Київщині кількість загиблих зросла до 4, ще 15 постраждалих
14 березня, 09:42
У Київській області кількість постраждалих внаслідок російської атаки зросла до 15 людей, четверо людей загинули. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Микола Калашник. «На жаль, кількість загиблих зросла до 4 людей. 15 жителів області постраждали від ворожого обстрілу. Троє з них перебувають у важкому…