На Київщині через негоду без світла лишилися 8 000 осель — ДТЕК
12 листопада 2023 – 14:34
У Київській області через несприятливі погодні умови без електропостачання залишилися близько восьми тисяч осель, енергетики працюють у посиленому складі. Про це ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомили у Facebook. «Сьогодні в Київській області продовжує йти дощ з поривами вітру до 20 м/с. Через негоду наразі…