На Київщині аптекарі організували масштабну схему збуту наркотиків
30 березня 2023 – 18:04
Організатором злочинної схеми виявився 62-річний чоловік, який залучив до своєї "діяльності" двох дівчат 23-х та 25-ти років, які були співробітницями аптеки.
Зловмисники підпільно збували наркозалежним людям сильнодіючі медичні препарати без рецепта. У такий спосіб їм вдавалося щодня заробляти близько 30 тисяч гривень. Про це повідомили у прес-службі Поліції Київської області. Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої…