На Хмельниччині через лікарську недбалість померло немовля
19 березня 2024 – 10:16
На Хмельниччині в лікарні померло немовля. Лікарці, якій інкримінують неналежне виконання службових ообов'язків, повідомлено про підозру. Про це повідомила пресслужба Хмельницької обласної прокуратури. Повідомляється, що в липні 2023 року під час ведення пологів лікарка порушила накази МОЗ України і недбало поставилася до…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.