На Хмельниччині 29 посадовців та депутатів отримали підозри: викрито схеми на 106 млн грн
сьогодні, 12:29
На Хмельниччині правоохоронці викрили масштабні зловживання з бюджетними коштами та комунальним майном. Загальна сума збитків, яких, за даними слідства, завдали державі та громадам області, перевищує 106 мільйонів гривень.
Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.