На Харківщині ЗСУ деокупували понад 450 населених пунктів
4 жовтня 2022 – 14:32
Під час контрнаступу на Харківщині, який досі триває, Збройні Сили України звільнили вже більше 450 населених пунктів. Про це у своєму зверненні повідомив президент Володимир Зеленський. Так, із початку вересня українська армія деокупувала понад 450 населених пунктів Харківської області. І ця операція досі триває. Зараз…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.