На Харківщині зібрали 55 тонн залишків російської техніки
8 березня 2024 – 14:43
У Харківській області фахівці Міністерства оборони зібрали 55 тонн залишків російської броньованої техніки для подальшої утилізації. Про це повідомила пресслужба відомства. «Трофейну техніку, яку можна було поставити у стрій або використати як донора, забрали з полів відразу. Нині на звільнених територіях залишилося те…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.