На Харківщині росіяни вдарили по сільгосппідприємству
22 квітня, 10:15
На Харківщині росіяни вдарили по сільгосппідприємству, виникла пожежа. Про це повідомляє ДСНС. У відомстві заявили, що 22 квітня російські окупанти обстріляли сільськогосподарське підприємство у селищі Великий Бурлук. Внаслідок атаки сталася пожежа в адміністративній будівлі на площі 100 м кв. Читайте також: Дрон прилетів —…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.