На Харківщині псевдоцілителі ошукали українців на мільйони гривень
1 квітня 2025 – 15:18
Співробітники кіберполіції викрили у Харківській області угруповання псевдоцілителів, які виманили у своїх «клієнтів» майже три мільйони гривень. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на Національну поліцію . За даними правоохоронців, до угруповання входили троє мешканців Харкова. У ефірі популярної програми на…