На Харківщині прикордонники знищили автомобільну техніку та пункт управління РЕБ ворога
23 травня 2025 – 13:06
На Харківщині прикордонники знищили 22 одиниці автомобільної техніки, бойовий броньований автомобіль, 122-мм гаубицю Д-30, пункт управління РЕБ Р 330 М1П «Диабазол» та склад пально-мастильних матеріалів ворога.