На Харківщині посадовці громади привласнили майже ₴20 мільйонів на ремонті доріг
1 липня 2025 – 15:36
Працівники #ДБР у взаємодії з ДСР Нацполіції та СБУ завершили досудове розслідування щодо посадовців однієї з територіальних громад Харківщини, які заволоділи коштами, виділеними на ремонт доріг. Обвинувальний акт скеровано до суду. У 2023 році...