На Харківщині підприємець-депутат привласнив обладнання громади
сьогодні, 16:03
На Харківщині правоохоронці викрили депутата, який узяв на зберігання дороге комунальне обладнання і не повернув його. Він заявив, що техніка нібито була знищена через бойові дії, але слідство встановило, що це неправда. Майно вартістю понад 14,5 млн грн знайшли за місцем його проживання.