На Харківщині медики «швидкої» врятували жінку з гострим інфарктом
15 березня, 12:31
У Харківській області бригади екстреної медичної допомоги госпіталізували 72-річну пацієнтку з гострим інфарктом міокарда. Під час транспортування медики розпочали необхідне лікування ще на догоспітальному етапі. Про це повідомили в Центрі…