На Харківщині компанія заборгувала понад 15 млн за оренду ТЕЦ — прокуратура подала до суду
4 серпня 2025 – 13:23
Понад 15,2 млн гривень — саме стільки за користування державним майном зобов’язане було сплатити підприємство, яке понад рік не перераховувало кошти до бюджету.
До суду подано позов через мільйонний борг за користування державною ТЕЦ-2 "Есхар" на Харківщині. Понад 15,2 млн гривень — саме стільки за користування державним майном зобов’язане було сплатити підприємство, яке понад рік не перераховувало кошти до бюджету. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі. Останні…