На Харківщині деокупували 421 населений пункт, – Офіс президента
16 вересня 2022 – 15:45
Про це під час брифінгу 16 вересня повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко.
ЗСУ звільнили від російських окупантів уже 421 населений пункт у Харківській області. Про це під час брифінгу 16 вересня повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко. «Харківщина. Звільнено 421 населений пункт», – сказав він, додавши, що попри ворожі обстріли на деокуповані території регулярно…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.