На Харківщині "чорних лісорубів" звинуватили у вирубці на мільйон гривень
27 лютого 2024 – 16:38
На Харківщині прокурори повідомили про підозру чотирьом мешканцям області за вирубку 150 дерев, що завдало збитків на понад 1 мільйон гривень. Дерева знищили на території Шарівського та Коломацького лісництв, повідомляє Харківська обласна прокуратура у Facebook. “За даними слідства, 28-річний мешканець Богодухова вирішив…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.