На Харківщині чоловік виловив з річки червонокнижних риб
6 травня, 17:37
У нього в човні було риболовне приладдя, а також 71 екземпляр карася сріблястого, три щуки та навіть два червонокнижних золотих карася.
Чоловік незаконно виловив 20 кілограмів риби з річки Оріль Берестинського району. Як повідомили в поліції, 60-річного рибалку затримали з уловом. У нього в човні було риболовне приладдя, а також 71 екземпляр карася сріблястого, три щуки та навіть два червонокнижних золотих карася. "За попередніми підрахунками Харківського…