На Івано-Франківщині до річки Дністер потрапили нафтопродукти: перевищення норми у 200 разів
25 грудня 2022 – 16:47
На Львівщині, 24 грудня, нафтопродукти потрапили у річку Дністер. Унаслідок цього сталося забруднення нафтопродуктами водної артерії у Галичі Івано-Франківської області, там зафіксували перевищення допустимих норм у 200 разів.