На Грибовицькому сміттєзвалищі завершили технічну фазу рекультивації
4 лютого 2025 – 19:53
На Грибовицькому сміттєзвалищі завершили перший технічний етап рекультивації полігону, який тривав останні чотири роки. Невдовзі на території розпочнуть другий етап, який триватиме до кінця року, під час якого «купол» накриють родючим шаром ґрунту і висадять зелені насадження. Про це Львівському порталу повідомили у…