На Горохівщині за кермом спіймали п’яного тракториста
12 грудня 2022 – 11:30
Як стало відомо, на Волині за кермом трактора спіймали п’яного водія, доза алкоголю в крові якого перевищила норму в 18 разів. Тракториста на рік позбавили водійського посвідчення та оштрафували на 17 тисяч гривень. Відповідну постанову виніс Горохівський районний суд, передають «Волинські новини», передає Волинь. «Драгер»…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.