Як стало відомо, Волинь втратила ще одного свого захисника. Читайте також:Загинув на Донецькому напрямку воїн-доброволець з Рівненщини Трагічну новину повідомили на сторінці Горохівської міської ради. “Вільні та горді сини України віддають свої життя заради її майбутнього. Саме таким був горохівчанин КАЧУР Роман…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.