Чергову партію РЕБ передала українським захисникам Сєвєродонецька міська військова адміністрація.
Про це йдеться на сайті МВА.
“Сьогодні поповнили арсенал наших оборонців 20 засобами радіоелектронної боротьби. Це чергова партія такої техніки”, - зазначається у повідомленні.
У МВА наголосили, що допомога технікою…