До поліцейського офіцера Ярославицької територіальної громади вчора, 29 лютого, зателефонував 47-річний житель села Ярославичі та повідомив, що з його будинку днями хтось викрав мобільний телефон. Поліцейський з'ясував, що потерпілий 24 лютого за місцем проживання розпивав алкогольні напої разом із знайомою. Додому жінка…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.