На Донеччині за попередню добу від рук російських військових загинули щонайменше двоє мирних жителів. Про це вранці в четвер, 16 травня, повідомив начальний Донецької ОВА Вадим Філашкін. "Росія вбиває цивільних! За 15 травня росіяни вбили 2 жителів Донеччини - у Карлівці", - повідомив керівник ОВА. На інфографіці нижче - загальна…