На Донеччині вночі загинули двоє мирних жителів - ОВА
20 грудня 2022 – 10:18
Дивіться фото: На Донеччині вночі загинули двоє мирних жителів - ОВА А ось на Горлівському напрямку дві людини загинули і одна зазнала поранень.
У ніч на 20 грудня тривали обстріли громад на різних ділянках лінії фронту. Про це повідомляє у Telegram голова Донецької ОВА Павло Кириленко. За його словами, на Волноваському напрямку під вогнем був Вугледар та околиці. Пошкоджено один будинок, інформація про постраждалих не надходила. На Донецькому напрямку зафіксовано…