На Донеччині від російських обстрілів загинули троє мирних жителів
12 вересня 2022 – 08:38
Минулої доби на підконтрольній Україні частині Донецької області загинули 3 мирні жителі внаслідок російських обстрілів. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.