Упродовж минулої доби, 5 квітня, внаслідок обстрілів російських військ дістали поранення сім жителів Донеччини. Про це в Телеграмі повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін. «За 5 квітня Читати новину на сайті "Патріот Донбасу"