На Донеччині підірвалися троє піротехніків, ще двоє – у лікарні
12 грудня 2022 – 18:58
Під час проведення робіт з розмінування у м. Костянтинівка Краматорського району на Донеччині загинули троє піротехніків, ще двоє у лікарні. За їхні життя борються лікарі.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.