Минулої доби в Донецькій області під російськими обстрілами загинули семеро людей, ще семеро постраждали. Про це 16 грудня повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко. "За 15 грудня стало відомо про сімох мирних жителів Донеччини, вбитих росіянами: двох в Бахмуті, двох в Нью-Йорку, одного у Часовому Яру,…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.