На Донеччині нацгвардійці відбили спробу наступу РФ, знищили ворожий танк і дві БМП — відео
13 листопада 2022 – 16:39
Зокрема, нацгвардійці відбили спробу наступу загарбників, які намагалися просунутися колоною: одним танком та 5 БМП.
Спецпризначенці Національної гвардії України продовжують знищувати колони техніки російських окупантів на донецькому напрямку. Про це повідомляє МВС. Зокрема, нацгвардійці відбили спробу наступу загарбників, які намагалися просунутися колоною: одним танком та 5 БМП. «Гвардійці в результаті бою знищили танк та 2 БМП, решті…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.