На Донеччині медсестра знищила окупантів із гранатомета та врятувала бійців ЗСУ від оточення
12 травня 2025 – 16:45
На Донеччині під час бою медсестра 128-ї окремої бригади ТрО «Дике Поле» СВ ЗСУ знищила групу окупантів із гранатомета і врятувала свій військовий підрозділ від ворожого оточення.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.