На Донеччині через обстріл знеструмлювалися дві шахти: 35 працівників були під землею
30 квітня 2024 – 10:19
У Донецькій області внаслідок російського обстрілу, що пошкодив повітряну лінію обленерго, було знеструмлено побутових споживачів та дві шахти. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства енергетики України. «В одній із них під землею пер
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.