На Дніпропетровщині жінка, розлютившись, вбила рідного брата
15 січня 2025 – 17:21
На Дніпропетровщині затримали жінку, яка вбила власного брата та втекла з місця злочину в інше місто. Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на ГУНП Дніпропетровської області. Злочин стався у Криворізькому районі області. За даними слідства, між 39-річною жінкою та її 50-річним братом спалахнув конфлікт. Розлютившись,…