Останні новини Дніпра за сьогодні
На Дніпропетровщині жінка привласнила бюджетні кошти під час ремонту лікарні
5 березня, 08:30
У 2024 році вона уклала договір із Криворізькою міською радою на проведення ремонтних робіт в одному з корпусів лікарні.
Регіони сюжету
Міста Дніпропетровської області
Ще новини на тему
За процесуального керівництва прокурорів Криворізької східної окружної прокуратури скеровано до суду…
Глава Криворізької обласної військової адміністрації Олександр Вілкул повідомив, що у лікарні померла…