На Дніпропетровщині заживлено частину об’єктів критичної інфраструктури
8 січня, 09:40
Як тільки заживимо всю критичну інфраструктуру, зробимо все можливе, щоб максимально швидко повернути світло родинам», – йдеться у повідомленні.
Енергетики заживили частину об’єктів критичної інфраструктури на Дніпропетровщині. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на ДТЕК. «Відновлювальні роботи тривають без зупинок з ночі – працюють бригади з усієї області. Як тільки заживимо всю критичну інфраструктуру, зробимо все можливе, щоб максимально швидко…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.