Протягом тижня, з 23 по 29 лютого, на Дніпропетровщині зареєстрували11 003 випадки ГРВІ, в тому числі COVID-19. Від коронавірусу померли 2 людини.Про це йдетьсяДокладніше Читати новину на сайті "Перший Криворізький"