Ворог продовжує терористичні атаки на об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури. У ніч на 13 лютого обстріляно одну з ТЕС на Дніпропетровщині. Про це повідомили у Міністерстві енергетики України. Читати новину на сайті "Вісті Придніпров'я"