У Дніпропетровській області вночі збили російську ракету. Про це повідомив начальник ОВА Сергій Лисак. "Вночі оборонці з ПвК Схід знищили в області ракету агресора. Збили її над Дніпровським районом", - зазначив він. Голова ОВА додав, що не припиняються обстріли Нікопольщини. З важкої артилерії окупанти вдарили по…