На Дніпропетровщині ціла сім’я отруїлася грибами, які назбирала в лісі
8 жовтня 2025 – 17:23
Напередодні родина їла гриби, які самостійно назбирала в лісі. Усіх постраждалих….
На Криворіжжі до лікарні з отруєнням потрапили двоє дорослих та 15-річна дитина. Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на пост лікарки Тетяни Романчук. Напередодні родина їла гриби, які самостійно назбирала в лісі. Усіх постраждалих доправили до обласного центру екстреної медицини. Медики наголошують: якщо ви не впевнені…