На Дніпропетровщині сили ППО збили російську ракету
26 вересня 2022 – 20:14
У Дніпропетровській області військовослужбовці протиповітряної оборони у понеділок, 26 вересня, збили російську ракету, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.