На Дніпропетровщині штабістам виплатили 12 млн "бойових"
7 квітня, 13:26
На Дніпропетровщині викрили схему незаконного нарахування "бойових" виплат 164 військовослужбовцям, які фактично не виконували завдань на передовій. Про це інформує ДБР у вівторок, 7 квітня. Слідство встановило, що керівництво частини організувало схему незаконного нарахування бойових виплат для особового складу. "У березні…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.