На Дніпропетровщині підняли на поверхню майже 3 тис. працівників шахт
24 листопада 2022 – 10:12
КИЇВ. 24 листопада. УНН. У Дніпропетровській області рятувальники підняли на поверхню близько 3 тис. працівників, які залишилися у шахтах через знеструмлення підприємств. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко у Telegram, передає УНН.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.