Про ситуацію в області повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. «На Дніпропетровщині — ніч без обстрілів. Нехай і день буде тихим. Бережіть себе та своїх рідних. Любіть Україну та вірте в ЗСУ. Переможемо!» — йдеться у повідомленні.