На Дніпропетровщині через російські удари загинула жінка, двоє потерпілих
сьогодні, 07:36
У Дніпропетровській області через ворожі атаки одна людина загинула, двоє – дістали поранень. Джерело : начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа Деталі : В ОВА зазначили, що понад 30 разів ворог атакував два райони області безпілотниками та авіабомбами. На Нікопольщині росіяни били по Нікополю, Марганецькій,…