На Дніпропетровщині через незаконну вирубку дерев стягнули кошти з лісгоспу
сьогодні, 15:00
На Дніпропетровщині прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 800 тисяч гривень. Суд зобов’язав державне лісогосподарське підприємство відшкодувати Солонянській селищній раді 800 тис. грн збитків, завданих довкіллю внаслідок неналежної охорони лісу. Екологічні прокурори Правобережної окружної прокуратури міста…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.