На деокупованих територіях Ізюмщини підірвалися 36 людей, двоє з них – діти
14 грудня 2022 – 20:30
У Харківській області у місті Ізюм, після деокупації, 36 місцевих жителів підірвалися на російських мінах. Про це повідомляє Ізюмська міська рада. – Після звільнення міста Ізюм у вересні нашими захисниками, російські окупанти залишили багато життєнебезпечних “подарунків” у вигляді вибухонебезпечних предметів. По…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.