На День Незалежності в Києві не працюватиме станція метро "Майдан Незалежності"
23 серпня 2025 – 14:35
Про це повідомило Комунальне підприємство "Київський метрополітен", інформує Київська міська рада. У неділю, 24 серпня, з 5:38 до 11:00, станція "Майдан Незалежності" буде зачинена для входу та виходу пасажирів. Це обмеження запроваджується з метою організації святкових заходів на центральній площі столиці. Пересадковий вузол…