На Чорнобильській АЕС стався блекаут через російський удар по енергооб'єкту у Славутичі - Міненерго
1 жовтня 2025 – 20:50
Унаслідок російського удару по підстанції у Славутичі Чернігівської області Чорнобильська атомна електростанція опинилась у блекауті. Про це повідомили в Міненерго в середу, 1 жовтня.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.