На Чернігівщині оголосили обовʼязкову евакуацію з 14 прикордонних сіл
30 грудня 2025 – 13:35
Рада оборони Чернігівської області ухвалила рішення про проведення обовʼязкової евакуації мешканців 14 прикордонних населених пунктів. Йдеться про села у Новгород-Сіверській, Семенівській, Сновській та Городнянській громадах.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.